Nowa platforma cross-border.pl - wsparcie dla transgranicznego rozwoju biznesu.

12.07.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

Krajowa Izba Gospodarcza ogłosiła najnowszy projekt, który będzie stanowił cenne źródło wiedzy i wsparcia merytorycznego dla przedsiębiorców MŚP i który, skieruje ich zainteresowania eksportowe na internetowy wymiar handlu zagranicznego.

Ta innowacyjna platforma, uruchomiona 5 czerwca br., ma na celu wspieranie działalności eksportowej przedsiębiorstw poprzez udostępnianie informacji o różnych instrumentach i narzędziach proeksportowych. Jako nowy projekt, inicjatywa wykracza poza sferę internetu, ponieważ planuje się rozpoczęcie cyklu szkoleń stacjonarnych już jesienią tego roku. Szkolenia te, kierowane do firm MŚP, mają na celu promowanie sprzedaży cross-border oraz rozwijanie możliwości zagranicznej sprzedaży przez Internet. Będą mogły wziąć w nich udział zarówno firmy zrzeszone w regionalnych izbach handlowych, jak i firmy niezrzeszone.

Informacje o planowanych szkoleniach zostaną przekazane drogą mailową wraz z pakietem komunikacyjnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: 

www.cross-border.pl

oraz w serwisie LinkedIn: 

https://www.linkedin.com/showcase/cross-border-pl/.  

Zachęcamy do współpracy i zapoznania się z inicjatywą cross-border.pl, która stanowi wsparcie dla rozwoju biznesu za granicą.