Polish Boat Show Sozopol 2023

11.08.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Polish Boat Show Sozopol 2023. Wydarzenie odbędzie się w antycznym mieście Apolonia, dzisiejszy Sozopol, Bułgaria, w dniach 25-27 sierpnia 2023 r.

Bułgaria z 380 kilometrami wybrzeża nad Morzem Czarnym i siedmioma portami oraz wieloma marinami jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Mnogość jezior, rzeka graniczna Dunaj, a także liczne górskie odcinki rzek również zachęcają do uprawiania różnych rodzajów aktywności wodnych. Jest to także atrakcyjna destynacja biznesowa dla polskich producentów statków, jachtów, motorówek, kajaków, rowerów wodnych, pontonów i całego asortymentu towarzyszącego oraz innych sprzętów wodnych.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem bułgarskim Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH organizuje Polish Boat Show Sozopol 2023. W ramach wydarzenia firmy z Polski będą mogły zaprezentować swoje produkty w marinie Caché Yacht Bar.

Współtworzenie stoiska PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,

  • spotkań z kontrahentami,

  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,

  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego.


Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i rozładunku jak i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.
 
Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 20 sierpnia 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Krzysztof Przyłucki: krzysztof.przyłucki@paih.gov.pl.

źródło