Stoisko PAIH na targach Expo Manufactura

18.10.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w największych targach branży produkcyjnej w Meksyku - Expo Manufactura. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 stycznia - 2 lutego 2024 roku w Monterrey (stan Nuevo León).
 

Expo Manufactura to największe wydarzenie branży produkcyjnej w Meksyku. Targi gromadzą ponad 7000 dostawców rozwiązań technologicznych, produktów i usług, których obecnie potrzebują duże przedsiębiorstwa przemysłowe. Podczas tegorocznej edycji obecni będą producenci reprezentujący branże: motoryzacyjną, aeronautyczną, urządzeń medycznych, części samochodowych, maszyn produkcyjnych.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i rozwiązań,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. Zapraszamy do udziału w Expo Manufactura i współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH.

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 22 grudnia 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Tomasz Bajon: tomasz.bajon@paih.gov.pl, 533735909.

formularz rejestracyjny 

Więcej informacji