Przedłużenie naboru do konkursu - Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2023 

Ze względu na liczne zapytania do 28 lipca /piątek/ 2023 r. zostaje przedłużony nabór zgłoszeń do konkursu pn. Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2023.

 

Szósta edycja konkursu, która po raz kolejny jest organizowana we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego Region Lubuski, ma na celu nagrodzenie i promocję innowacyjnych firm, produktów, technologii i usług, a także innych nowoczesnych rozwiązań wpływających na rozwój społeczno-gospodarczy Województwa Lubuskiego.

W tym roku nagrody będą przyznawane w 4 kategoriach: innowacyjne mikro, małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwo.

Laureaci konkursu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody (łączna pula nagród wynosi 40 000,00 zł), 
- 5 000,00 zł dla zwycięzców w każdej kategorii, 

- 3 000,00 zł dla zdobywców drugich miejsc, 
- 2 000,00 zł dla zdobywców trzecich miejsc.

Vouchery zostaną przeznaczone na wyposażenie stref socjalnych w firmach.

Spośród 12 laureatów wyłoniony zostanie zwycięzca Nagrody Publiczności. Dodatkowo każdy z laureatów może liczyć na okolicznościową statuetkę.

 

W tegorocznej edycji konkursu nowością jest kategoria Nagroda Publiczności. Firmy – laureaci oprócz atrakcyjnych nagród finansowych będą mogły także liczyć na atrakcyjną promocję w postaci spotów informacyjno-promocyjnych wyświetlanych w trakcie przyznawania nagród.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie siedziby przedsiębiorstwa na terenie województwa lubuskiego, a także poprawne wypełnienie oraz złożenie niezbędnych dokumentów. Kapituła konkursu w skład której będą wchodzić przedstawiciele lubuskich instytucji otoczenia biznesu, klastrów, parków oraz centrów badawczo-rozwojowych, a także przedstawiciele organizatorów przy ocenie zgłoszeń będzie brała pod uwagę zarówno czynniki miękkie takie jak stosowanie przez przedsiębiorstwa nowoczesnych technologii produkcji i metod zarządzania oraz marketingu, inwestowanie w rozwój firmy, warunki pracy i płacy czy prowadzenie działalności w oparciu o definicje społecznej odpowiedzialności biznesu – zasad CSR, jak i przychody czy nakłady inwestycyjne. Decydującym kryterium oceny będzie jednak rodzaj wprowadzonych innowacji, co szczególnie wiąże się z celem, który przyświeca Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiecie Annie Polak, tj. stworzenie nowoczesnego i innowacyjnego regionu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 5 października podczas uroczystej Gali Kongresu Gospodarczego – Lubuskie 2023 w Filharmonii Zielonogórskiej.

PLIKI DO POBRANIA:

  1. REGULAMIN Konkurs
  2. KLAUZULA RODO
  3. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacje o poprzednich edycjach konkursu:

2022
Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2022

2021
Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2021

2019
Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego 2019

 

WSPÓŁORGANIZATOR KONKURSU: Bank Gospodarstwa Krajowego Region Lubuski

 

BGK