II edycja międzynarodowych targów SITDRONE

13.12.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

II edycja międzynarodowych targów SITDRONE, zorganizowany przez PERUWAŃSKIE SIŁY POWIETRZNE, to wydarzenie odbywające się od 21 do 24 listopada 2024 roku. Jest to dynamiczna platforma, która łączy liderów w sektorach technologii dronów, lotnictwa i satelitów, mająca na celu zaprezentowanie nowych trendów oraz odkrycie innowacyjnych projektów w tej dziedzinie.

PLATFORMA KOMERCYJNA

Wyjątkowe i znaczące wydarzenie, które umożliwia wystawcom nawiązanie relacji biznesowych i strategicznych współprac z najwyższymi władzami sektora lotniczego w regionie.

Doskonała okazja do wzmocnienia marki poprzez poszukiwanie możliwości handlowych z innymi firmami poprzez wymianę technologiczną w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

Wydarzenie będzie obejmować ważne konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i trendami. Wysokiej klasy międzynarodowe delegacje, zwłaszcza z naszego regionu, wezmą w nich udział, wraz z prezentacjami na żywo.

Bliższe informacje o tej imprezie wystawienniczej można znaleźć na stronie internetowej: https://sitdrone.com/en/(wersja angielskojęzyczna). Tam także, w zakładce „contact” można znaleźć dane teleadresowe osób, które mogą udzielić bliższych informacji nt. tych targów i odpowiedzieć na ewentualne pytania.