Mentoring w Gorzowie Wlkp. z nadkompletem uczestników!

04.03.2024
Sekcje :
Kategorie :
Baner
Ponad 70 przedsiębiorców wypełniło salę na wydarzeniu otwierającym cykl spotkań mentoringowych organizowanych przez Departament Gospodarki i Rozwoju UMWL. W spotkaniu wzięła udział także radna województwa Anna Synowiec.

Jak zbudować dobry biznes i markę osobistą? Jak prowadzić własne social media, aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów? Skąd wziąć pieniądze na rozwijanie innowacji w przedsiębiorstwie? Tego wszystkiego dowiedzieli się uczestnicy spotkania mentoringowego, które odbyło się w czwartek, 29 lutego 2024 r. wieczorem w północnej stolicy województwa.

Uczestnicy poznali ofertę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego skierowaną do przedsiębiorców, możliwości pozyskania Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz programów krajowych, a także propozycję Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost skierowaną do biznesu. Na zakończenie spotkania uczestnicy mogli porozmawiać ze sobą i nawiązać relacje biznesowe.

Gościem specjalnym gorzowskiego spotkania był Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Wykładowca studiów MBA, wielokrotny prelegent TEDx oraz innych konferencji. Znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem w Polsce. Autor wielu książek, regularnie pisze do branżowych czasopism. Temat prelekcji P. Tkaczyka to Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki.

Kolejne spotkanie, również z udziałem P. Tkaczyka odbędzie się już 12 marca w Nowej Soli, o godz. 18.00 w Hotelu Sjesta przy ul. Sidorskiej 5. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhFVVavx2sJ4RfkRPkGdIS5V8VGPfcbOosZ4TczDAcAlE96Q/viewform

Więcej informacji na temat wydarzenia:

·         https://innowacje.lubuskie.pl/ 

·         innowacje@lubuskie.pl

·         tel. 68 456 54 25

 

źródło