Odkryj Biznesowe Horyzonty: Spotkanie Networkingowe w Muzeum Lubuskim

25.08.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

Wraz z nadejściem września, serdecznie zapraszamy do zaplanowania swojej aktywności biznesowej w niezwykłym otoczeniu kultury i sztuki. Muzeum Lubuskie w Gorzowie Wielkopolskim staje się nie tylko przestrzenią zachwycających eksponatów i historii regionu, lecz także nowoczesnym centrum spotkań networkingowych.

Podczas wydarzenia nie zabraknie rozmów o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, informacji dot. możliwości pozyskania środków europejskich (w szczególności z Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki), a także prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę.

Spotkanie odbędzie w środę, 13 września o godz. 10.00 w Muzeum Lubuskim w Gorzowie Wielkopolskim.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telfonu 661 326 549.