Wodorowa misja gospodarcza - EXPO/PAIH

03.07.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza spółki oraz instytucje badawczo-naukowe zajmujące się wodorem do wzięcia udziału w Misji Handlowej Branży Wodorowej na targi FC Expo 2023, które będą miały miejsce w dniach 11 – 15 września 2023 w Makuhari Messe, w Japonii.

Makuhari Messe to japońskie centrum konferencyjne, zlokalizowane w okręgu Mihama-ku miasta Chiba, w północno-zachodnim rogu prefektury Chiba (przedmieścia Tokio).

Targi FC Expo cieszą się światową renomą i co roku przyciągają ponad 200 wystawców oraz ok. 60 tys. zwiedzających. Targom towarzyszą liczne seminaria tematyczne, które skupiają ekspertów z sektora wodorowego z całego świata.

Program misji zakłada 3 dni uczestnictwa w targach FC Expo w ramach Polskiego Stoiska Narodowego PAIH oraz 2 dni wizyt studyjnych.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/rekrutacja-misja_handlowa-targi_H2_FC_Expo_2023_Tokio

Termin zakończenia rejestracji – 14 lipca 2023 r.

Ze względu na logistykę misji liczba uczestników misji jest ograniczona. Uczestnicy zostaną wyłonieni w drodze prac komisji rekrutacyjnej PAIH.

Koszt udziału w misji dla przedsiębiorcy to koszt delegacji, czyli przelot, nocleg i diety. PAIH pokrywa koszt udziału w wydarzeniu targowym oraz wizyt studyjnych.

Szanowni Przedsiębiorcy, ze względu na wysokie koszty organizacji przedsięwzięcia uprzejmie prosimy o odpowiedzialne podejmowanie decyzji o udziale tak, żeby zminimalizować ryzyko rezygnacji przed jej rozpoczęciem.

Realizacja misji zakłada również sporządzenie i wysłanie do partnerów japońskich katalogu przedsiębiorców biorących w niej udział żeby dodatkowo zwiększyć skuteczność naszych działań. Dlatego uprzejmie prosimy o zamieszczanie w formularzu kompletu danych kontaktowych i dostępność.