LUBUSKI FESTIWAL INNOWACJI 2023

13.06.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

Już 16 czerwca zapraszamy do udziału w drugiej edycji Lubuskiego Festiwalu Innowacji. W tym roku spotykamy się w północnej stolicy regionu, Gorzowie Wlkp.

 

Festiwal rozpocznie się w Akademii im. Jakuba z Paradyża (ul. Chopina 52) o godz. 10:00, gdzie zgłębiać różne aspekty innowacji, poruszone zostaną tematy związane z gospodarką o obiegu zamkniętym, innowacji w medycynie, sztucznej inteligencji czy budowania społeczności startup’owej. Eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wprowadzając uczestników w najnowsze trendy w swoich dziedzinach.

 

Po przerwie przenosimy się do Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego (ul. Targowa 9). Tam o godz. 13:20 odbędzie się blok Strefa lubuskich start-upów. W tym miejscu powstanie także miasteczko innowacji. Podczas tej części festiwalu dowiecie się jak przejść od pomysłu do sukcesu, a także poznać rolę Inkubatora Przedsiębiorczości w wspieraniu i rozwijaniu lokalnych start-upów. To niezwykła okazja, aby poznać historie inspirujących przedsiębiorców i podzielić się własnymi doświadczeniami.

 

Lubuski Festiwal Innowacji to nie tylko spotkania i wymiana wiedzy, ale również doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Będzie to czas, w którym uczestnicy i goście wydarzenia będą mogli ze sobą porozmawiać, podzielić się pomysłami i wspólnie stworzyć projekty na przyszłość.

 

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zanurzenia się w świat innowacji i odkrycia potencjału, jaki niesie za sobą rozwój nauki i technologii.