Przedsiębiorcy spotkali się na spotkaniach networkingowych w Zamku w Kożuchowie

05.06.2023
Sekcje :
Kategorie :
Baner

W poniedziałek, 05 czerwca 2023 r. Departament Rozwoju i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego wspólnie z Urzędem Miasta Kożuchów zorganizował spotkanie dla przedsiębiorców.

Było to kolejne spotkanie w ramach cyklu „Business & Breakfast”. Tym razem odbyło się w Zamku w Kożuchowie. Przybyłych gości przywitał burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek.

Na spotkaniu głos zabrał zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego Łukasz Pabierowski, mówił o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, a także działaniach w zakresie promocji lubuskiej gospodarki. Kolejnym mówcą był Dawid Saletnik, główny specjalista ds. Funduszy Europejskich w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. Przedstawił możliwości pozyskania środków z funduszy UE, w tym Funduszy Europejskich dla Lubuskiego z nowej perspektywy 2021-2027 i Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki.

Pozostały czas spotkania został przeznaczony na networking, rozmowy przy kawie i wymianę doświadczeń. Spotkania organizowane w nieformalnej atmosferze pomagają pokonać bariery i nawiązać pierwsze kontakty. Kolejne spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2023 r. w Witnicy. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione wkrótce.